Hakkımızda

Özel Ders

Özel Ders Nedir ?

Aslında herkesin aklına ilk gelen pahalı eğitimdir.İlk bakışta öyle gözüksede bize göre bir başarı şeklidir. Çünkü olay çok basittir özel ders sayesinde öğrenci kesinlikle dersi anlar. Yani konu öğrenciden kaçmaz. İşte böyle durumların ortaya çıkarttığı sorunlarda özel ders verenler devreye girer. Herşeyden önce öğrenci kendisine özel olduğu için daha kolay ve daha pratik anlar. Hatta en önemlisi anlar. Özel ders otobüs ile taksi arasındaki farktır. Hele birde şöför uzman profesyonelse o taksi sizi çok kısa sürede gidecezeğiniz yere götürecektir. 

Özel ders kısaca öğrenciye bire bir,öğrencinin durumuna göre anlatılan ders şeklidir. 

 

Amacımız 

Bize göre bütün öğrenciler başarılıdır. Burada asıl mesele öğrenciyi bu olaya nasıl adapte edebilir ve nasıl anlatabiliriz. İşte biz bu gibi sorunlarda öğrenci için çözüm odaklı çalışmalar yaparak öğrenciyi derste başarıya eriştirmekteyiz.Şuna inanıyoruzki bize göre her öğrenci başarılı olur ve her zaman para en önemli unsur değildir. Yani param var evladımızı istediğimiz gibi okuturuz fikrinden ziyade öğrencinin içindeki cevheri ortaya çıkartarak bu öğrenciden en iyi şekilde faydalanmak için çalışıyoruz. 

 

Vizyonumuz 

Bize takılan her öğrenci bir yerlere geldiğini görmektir. Bizim için önemli olan maddiattan ziyade başarı öyküleridir.Kesinlikle her öğrenci az yada çok bir yerlere  gelmektedir.Bunları referanslarımızda göreceksiniz. 

 

Çalışan her öğrenci derspa nın da katkılarıyla bir yerlere kesinlikle gelecektir.Sizin başarılarınız bizim en büyük referans ve mutluluğumuzdur.